چهار پروژه از سوی وزارت فوایدعامه به ارزش بیش از ۸۴.۸ میلیون افغانی در ولایت بغلان تطبیق می گردد

media_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۴ - ۱۴:۳۲
چهار پروژه از سوی وزارت فوایدعامه به ارزش بیش از ۸۴.۸ میلیون افغانی در ولایت بغلان تطبیق می گردد

چهار پروژه به ارزش ۸۴.۸ میلیون افغانی از سوی وزارت فواید عامه در ولایت بغلان آغاز شده و کار آن عملاً جریان دارد.

پروژه سرک کوتل بوغابی مسیر دوشی - پلخمری که بیشتر از ۲.۱ کیلومتر طول و ۹ متر عرض دارد، ساخت آن از سوی وزارت فواید عامه به شکل آهن کانکریت‌ به ضخامت ۲۵ سانتی‌متر به ارزش ۷۲ میلیون افغانی با یکی از شرکت های خصوصی قرارداد شده و کار آن مطابق قرارداد ادامه دارد.

همچنان ترمیم اساسی سه پایه پل (هاشم خان، چر خشک و چشمه شفا) به ارزش ۶۹۷۸۱۰۰ افغانی و پروژه ترمیم اساسی ۱۹.۹ کیلومتر سرک مسیر شاهراه پلخمری - سمنگان و سه پایه پلچک به ارزش ۵۸۸۹۵۶۰ افغانی نیز کار شان آغاز شده و در حالت تکمیل شدن می باشد

قابل یاد آوری است؛ کندن کاری و هموار سازی ۶۷ کیلومتر سرک دوشی – تاله و برفک و همچنان ترمیم و داغ‌گیری قسمت های تخریب شده‌ی سرک پلخمری – بغلان توسط پرسونل و ماشینری دست داشته‌ی ریاست فوایدعامه ولایت بغلان جریان دارد.
با تطبیق و تکمیل شدن کار این پروژه ها مشکلات ترانسپورتی مردم ولایت بغلان نسبت به گذشته حل خواهد شد.
 

9 months ago

.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۵ - ۱۱:۵۹
Background image

سرپرست وزارت فواید عامه در جریان سفرش به ولایت های جنوب غربی و غرب کشور از پروژه های تحت کار این وزارت در ولایت های نیمروز و هلمند بازدید به عمل آورد

محترم الحاج ملا محمد عیسی "ثانی" سرپرست وزارت فواید عامه، در جریان سفرش به ولایت های جنوب غربی و غرب کشور در حالی‌که وی را شماری از روئسای مرکزی و تخنیکی همراهی می نمودند به ولایت های. . .

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۵ - ۱۱:۵۱
Background image

کار دو پروژه در ولايت پکتيکا به ارزش حدود ۲۲ میليون افغانی تکمیل و به بهره برداری سپرده شد

کار دو پروژه از سوی وزارت فواید عامه در ولايت پکتيکا به ارزش حدود ۲۲ میليون افغانی تکمیل و باحضور داشت محترم مولوی محمد اکبر عادل رئیس فواید عامه آن ولایت و شماری از مسؤلین محلی، افتتاح. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۷
Background image

کار سرک آهن کانکریتی کوتل بوغابی ولایت بغلان به ارزش ۷۲ میلیون افغانی تکمیل و به بهربرداری سپرده شد

کار سرک آهن کانکریتی کوتل بوغابی ولایت بغلان از سوی وزارت فواید عامه به ارزش ۷۲ میلیون افغانی با حضور داشت والی محترم این ولایت، رئیس فوایدعامه و شماری از مسوولین محلی افتتاح و به. . .

BACK TO NEWS