کار اعمار و ساختمان سرک از مزار شریف الی مرکز قریه بابه قج قار ولسوالی نهری شاهی ولایت بلخ جریان دارد

haq_admin
چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۱ - ۱۳:۸
کار اعمار و ساختمان سرک از مزار شریف الی مرکز قریه بابه قج قار ولسوالی نهری شاهی ولایت بلخ جریان دارد

این سرک دارای دو بخش می باشد، بیشتر از 14 کیلومتر طول دارد بخش اول از سرک عمومی مزار شبرغان الی قریه کمپیرک و بخش دوم از بازار لنگر خانه آغاز الی سرک عمومی مزار شریف شبرغان امتداد می یابد، به قیمت بیشتر از 148 میلیون افغانی با یک شرکت ساختمانی خصوصی قرارداد گردیده و تا کنون ۵۵ فیصد پیشرفت کاری دارد.
این پروژه دارای اهمیت فراوان اقتصادی و اجتماعی بوده که با تکمیل شدن کار سرک مذکور سهولت های اجتماعی برای باشندگان محل بوجود میاید و دسترسی آنان را به مراکز صحی و تجارتی آسانتر می سازد.
در جریان کار ساختمان سرک متذکره برای باشندگان مسیر سرک به صورت مستقیم و غیر مستقیم 1196 روز کاری ایجاد شده است و با تکمیل شدن آن 797 تن بشکل مستقیم از آن مستفید می شوند.
وزارت فوایدعامه – کابل

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۲ - ۲۰:۲۱
Background image

پیام تبریکی انجنیر نجیب الله یمین وزیر فواید عامه به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

هیئت رهبری و کارمندان وزارت فوایدعامه، عید سعید فطر را حضور جلالتمآب داکتر محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان و معاونین محترم شان، رهبری و اعضای محترم قوه های قضاییه و مقننه،. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۲ - ۱۲:۹
Background image

اعمار یک پایه پل به ارزش ۳۹ میلیون افغانی در بغلان ۲۸ فیصد پیشرفت کاری دارد

این پل ۶۸ متره آهن کانکریتی با دو خط حرکت میان قریه های قندهاری ها و صاحب زاده های ولسوالی بغلان مرکزی ولایت بغلان اعمار می شود که تا کنون ۲۸ فیصد پیشرفت کاری دارد.

پل متذکره به قیمت. . .

BACK TO NEWS