کار سرک بیشکپه در ولایت کندز تکمیل و آماده بهره برداری است

wali_admin
یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۶ - ۱۴:۵۲
کار سرک بیشکپه در ولایت کندز تکمیل و آماده بهره برداری است

این سرک کانکریتی با ساختمانهای آبرو آن به طول 14.5 کیلومتر، عرض 4 متر و یک متر شولدر در قریه بیشکپه ولسوالی امام صاحب ولایت کندز موقعیت دارد ، کارهای ساختمانی آن به ارزش بیش از 97 میلیون افغانی تکمیل شده که از بودجه ملی پرداخت گردیده است.

این سرک قریه های بیش کپه افغانیه، ازبکیه، ترکمنیه، مجر ترکمنیه، نوآباد، اوغوری درک، ده نازی، شهباز، ملا نجیب و قریه قبلنجر را به مکاتب، کلینک ها و در اخیر به بازار عمومی ولسوالی امام صاحب وصل می کند.

تکمیل شدن این پروژه به زیبایی اطراف سرک افزوده، مشکلات حمل ونقل ساکنان مناطق مختلف در مسیر این سرک حل شده و اکنون بسیاری مردم قریه های دور دست نیز از این مسیر جهت رفت آمد به بازار امام صاحب بهره مند شده اند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۶ - ۲۳:۵۲
Background image

کار اعمار پل تخریب شده ولسوالی ارغنداب ولایت کندهار آغاز شد

پل سرکاری باغ ولسوالی ارغنداب ولایت کندهار به تاریخ چهارم ماه حمل سال جاری در نتیجه انفجار یک موتر مملو از مواد انفجاری مخالفین مسلح منفجر گردیده بود که مشکلاتی را در رفت و آمد باشندگان. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۶ - ۱۴:۱۸
Background image

کار اعمار و ساختمان سرک خواجه غار - دشت قلعه به سرعت جريان دارد

سرک ولسوالی خواجه غار الى ولسوالى دشت قلعه ولايت تخار ۱۷ کیلومتر طول و ۱۱ متر عرض دارد که میان وزارت فوایدعامه و یکی از شرکت های خصوصی قرارداد شده است و تاکنون ۲۵ فیصد پیشرفت کاری دارد.. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۵ - ۱۲:۱۳
Background image

کار اعمار و ساختمان سرک ولسوالی نجراب ولایت کاپیسا ۲۴ فیصد پیشرفت کاری دارد

اعمار و ساختمان سرک ولسوالی نجراب ولایت کاپیسا در چهار بخش ( حود، جورغل، خارج و غچولان) توسط وزارت فواید عامه تحت کار قرار دارد، کار های ساختمانی این پروژه تا حال ۲۴.۵ فیصد پیشرفت کاری. . .

BACK TO NEWS