گزارش دست آورد های یک ساله وزارت فوایدعامه

ashraf_admin
کنفرانس مطبوعاتی

فعالیت ها و دست آورد های یک ساله وزارت فوایدعامه

وزارت فوایدعامه یکی از وزارت های سکتوری افغانستان می باشد که در قسمت عملی کردن اهداف و پالیسی امارت اسلامی افغانستان در بخش تطبیق پروژه های انکشافی و تطبیق پروژه های ملی، ولایتی و ولسوالی و همچنان حفظ و مراقبت سرکها را مسوولیت دارد.

این وزارت از آغاز کار امارت اسلامی افغانستان به منظور حل مشکلات ترانسپورتی مردم افغانستان و همچنان حفظ و مراقبت زیربناهای ترانسپورتی شماری از پروژه ها را در اکثر ولایات افغانستان تطبیق نموده است و شماری هم اکنون تحت کار می باشد.

این وزارت با توجه به حالت و وضعیت موجود کشور، روی چند اولویت مهم و اساسی در یک ساله گذشته کار نموده است به طور خلاصه از آن یاد آوری می‌نمایم.

جزئیات بیشتر را در اعلامیه مطبوعاتی مطالعه نمائید.

Documents

اعلامیه مطبوعاتی گزارش یک ساله ای دست آورد های وزارت فوایدعامه

6 months 2 weeks ago

.

آخرین اطلاعیه ها

شنبه ۱۴۰۲/۹/۴ - ۱۳:۵۴
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل وسوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود، وزارت فواید عامه در نظر دارد  قرارداد پروژه تهیه و تدارک پرزه جات مورد ضرورت  ریاست تنظیم . . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۴ - ۱۳:۴۷
Background image

اطلاعیه عام تصمیم اعطای قرار داد

بدینوسیله به تآسی فقره(2) ماده چهل وسوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت فوایدعامه درنظر دارد قرار داد پروژه ترمیم و فعال سازی 4 پایه ترازوی(سرک نو، پلچرخی، سیابینی . . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۷ - ۱۶:۲
Background image

اطلاعیه عام تصمیم اعطای قرار داد

بدینوسیله به تآسی فقره(2) ماده چهل وسوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت فوایدعامه درنظر دارد قرار داد پروژه ( تهیه وتدارک البسه باب مورد ضرورت ریاست حفظ و مراقبت . . .

بازگشت به اطلاعیه ها