گزارش دست آورد های یک ساله وزارت فوایدعامه

ashraf_admin
کنفرانس مطبوعاتی

فعالیت ها و دست آورد های یک ساله وزارت فوایدعامه

وزارت فوایدعامه یکی از وزارت های سکتوری افغانستان می باشد که در قسمت عملی کردن اهداف و پالیسی امارت اسلامی افغانستان در بخش تطبیق پروژه های انکشافی و تطبیق پروژه های ملی، ولایتی و ولسوالی و همچنان حفظ و مراقبت سرکها را مسوولیت دارد.

این وزارت از آغاز کار امارت اسلامی افغانستان به منظور حل مشکلات ترانسپورتی مردم افغانستان و همچنان حفظ و مراقبت زیربناهای ترانسپورتی شماری از پروژه ها را در اکثر ولایات افغانستان تطبیق نموده است و شماری هم اکنون تحت کار می باشد.

این وزارت با توجه به حالت و وضعیت موجود کشور، روی چند اولویت مهم و اساسی در یک ساله گذشته کار نموده است به طور خلاصه از آن یاد آوری می‌نمایم.

جزئیات بیشتر را در اعلامیه مطبوعاتی مطالعه نمائید.

Documents

اعلامیه مطبوعاتی گزارش یک ساله ای دست آورد های وزارت فوایدعامه

.

2 months ago

.

.
aa

آخرین اطلاعیه ها

یکشنبه ۱۴۰۱/۷/۲۴ - ۱۶:۴۴
Background image

تغییر مکان آفرگشایی پروژه نیازمندی ۸۱ قرطاسیه باب و رنگ باب مورد ضرورت ریاست اداری و خدمات.

 طوریکه درجریان قرار دارید، پروژه تهیه و تدارک نیازمندی قرطاسیه باب و رنگ باب مورد ضرورت سال ۱۴۰۱ ریاست اداری وخدمات وزارت فواید عامه تحت طی مراحل تدارکاتی بوده و در مرحله اعلان قرار . . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۷ - ۱۰:۲۸
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد تهیه و تدارک تایر، چاین و بطری مورد ضرورت ریاست میخانیکی و تنظیم ترانسپورتاطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد تهیه و تدارک تایر، چاین و بطری مورد ضرورت ریاست میخانیکی و تنظیم ترانسپورت

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل وسوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود، وزارت فواید عامه در نظر دارد  قرارداد پروژه تهیه و تدارک تایر، چاین  و بطری مورد ضرورت ریاست . . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۶/۲۳ - ۱۴:۴۴
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد تهیه و تدارک مواد اعاشوی مورد ضرورت ریاست حفظ و مراقبت سالنگها

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل وسوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود، وزارت فواید عامه در نظر دارد  قرارداد پروژه تهیه و تدارک مواد اعاشوی  مورد ضرورت ریاست حفظ و . . .

بازگشت به اطلاعیه ها