اعلامیه وزارت فواید عامه درمورد انتقال و کنترول وزن وسایط باربری بلند تناژ

media_admin
شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۵ - ۱۵:۱۴


شاهراه ها و سرکها موجود در کشور سرمایه ملی است، که با هزینه هنگفت اعمار و ساختمان شده است؛ حفظ و مراقبت آن وجیبه دینی و مسئولیت ملی همه هموطنان عزیز میباشد.

وزارت فوایدعامه متعهد است، که بمنظور حفظ و مراقبت سرکهای موجود کشور از انتقال وزن بیشتر از معیار تعیین شده جلوگیری نموده، و وسایطی که دبل کاری شده است( تغییرات فزیکی در واسطه بوجود آورده اند) مالک واسطه مکلف است تا واسطه خود را به حالت اولی مطابق کمپنی مؤلد برگرداند.

وزارت فوایدعامه، به اطلاع تمام هموطنان عزیز، ترانسپورتران و دریوران وسایط نقلیه باربری بلند تناژ یک بار دیگر میرساند؛ که از انتقال بار اضافه جداً خود داری نمایند و وزن را مطابق معیار تعیین شده این وزارت و کمپنی مؤلو را انتقال دهند، همچنان آن عده از وسایطیکه دبل کاری شده است( تغییرات فزیکی در واسطه بوجود آورنده اند ) مطابق تاریخ تعیین شده به حالت اولی کمپنی مؤلد تغییر نمایند.
وزارت فوایدعامه از تمام رانندگان تقاضا می نماید که وزن وسایط در ترازوی های کشور با کارمندان ترازوها از هر نوع بحث وجدال خود داری نمایند. 

قابل ذکر است، اکنون وسایط بخاطر بار اضافی جریمه نمی شوند؛ اما درصورت که رانندگان اموال را از معیار تعیین شده بیشتر انتقال نمایند وسایط شان برای مدت یک ماه توقف داده می شود و جهت جبران خساره سرک ها به نهاد های عدلی و قضای معرفی میشوند. 
 

1 year ago

.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۱ - ۹:۳۰
Background image

هفته گذشته از طریق خط آهن وزارت فوایدعامه (۶۸۷۳۵) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است

در هفته گذشته از تاریخ (۱۱ إلی ۱۷ جوزا ۱۴۰۳ هـ.ش.) از طریق خطوط آهن وزارت فوایدعامه افغانستان (۶۸۷۳۵) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است.
در این میان از طریق بندر حیرتان (۵۳۳۸۱) تُن،. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۷ - ۱۰:۲۳
Background image

در دوهفته گذشته از طریق خط آهن وزارت فوایدعامه افغانستان (۱۲۵۲۹۰) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است

در دو هفته گذشته از تاریخ (۲۸ ثور ۱۴۰۳ هـ.ش. الی ۱۰ جوزا) از طریق خطوط آهن افغانستان (۱۲۵۲۹۰) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است.
در این میان از طریق بندر حیرتان (۹۶۰۲۱) تُن، بندر آقینه. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۶ - ۱۴:۴
Background image

یک پایه پل کیبلی در منطقه باسول ولسوالی مومندره ولایت ننگرهار ساخته می شود

محترم الحاج ملا محمد عیسی ثانی سرپرست وزارت فواید عامه، محترم الحاج ملا محمد نعیم اخند ‌والی ننگرهار، محترم الحاج ملا لعل محمد آخند نماینده خاص مقام عالی ریاست الوزرا، مولوی احمد احمدی. . .

BACK TO NEWS