اعلان دعوت به داوطلبی

ashraf_admin
اعلان

Publish Date

Closing Date

اعمار سرک از چوک ولایت میدان شهر الی بازار درانی به طول12 کیلومتر( اگریگت بیسکورس نن پی آی).

نظر به استعجالیت کاری و به منظور تسریع و تکمیل زود هنگام کار باقی مانده سرک پروژه ارغندی- درانی، وزارت فواید عامه از تمام داوطلبان علاقمند که دارایی توانایی مالی، ماشینری و تجهیزات، پرسونل تخنیکی و فنی،ظرفیت، قابلیت و مهارت های تخنیکی، فنی و مسلکی باشند و با مدت تعیین شده بتوانند کار احجام مربوطه پروژه فوق را بوجه احسن تکمیل نمایند دعوت بعمل می آرود که درخواست ها و اسناد مربوطه خویش را الی تاریخ 2/3/1445 روز دو شنبه به ریاست تدارکات وزارت فوایدعامه تسلیم نمایند.

بعد از تثبیت و تشخیص معیارات و قیمت ها با داوطلب که معیارات و شرایط مربوطه را تکمیل و دارایی قیمت مناسب باشد از روش منبع واحد همزمان عقد قرارداد صورت میگیرد.

حد اقل معیارات و شرایط مربوطه قرار ذیل است:

1- داشتن توانایی مالی: به اندازۀ مبلغ(9,000,000) نو ملیون افغانی از بانک/ مراجع معتبر پولی؛

2- داشتن ماشینری و وسایط مورد ضرورت پروژه ( طبق لیست ماشینری مورد ضرورت پروژه )؛

3- تضمین آفر: مبلغ (1,000,000) افغانی نقدی/ بانکی؛

4- داشتن کارمندان کلیدی( طبق لیست کارکنان کلیدی مورد ضرورت پروژه)؛

5- داشتن مهارت، قابلیت و ظرفیت فنی و مسلکی؛

6- مدت زمان تکمیل کار: (20) روز تقویمی یعنی داوطلب باید روزانه حد اقل 600 متر طول قابلیت اگریکت بیسکورس را داشته باشد؛

نوت: به داوطلبان که ماشینری و وسایط مورد ضرورت پروژه را زودتر در ساحه تهیه و آماده داشته باشند و همچنان داوطلبان که دارای تجربه خوب باشند ارجحیت داده می شود.

 

1 year 1 month ago

.

More tenders

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۱۴:۴۲
Background image

اعلان دعوت به داوطلبی

وزارت فواید عامه از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت مینماید تا در پروسه داوطلبی پروژه تهیه و تدارک (پرزه جات و ملزمات تخنیکی  مورد ضرورت ریاست حفظ و مراقبت سالنگها به اساس قرارداد بالمقطع . . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۴/۱۴ - ۱۰:۵۱
Background image

اعلان دعوت به داوطلبی

وزارت فواید عامه، از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی پروژه حفر شش حلقه چاه های آب مورد نیاز ترازو های ولایات کابل، هرات و لوگر اشتراک نموده و سافت کاپی . . .

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲ - ۱۴:۱۲
Background image

تهیه و تدارک مواد ساختمانی، اجناس ، تجهیزات و وسایل ساختمانی مورد ضرورت ریاست حفظ و مراقبت سالنگها به اساس قرارداد بالمقطع

وزارت فواید عامه از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت مینماید تا در پروسه داوطلبی پروژه تهیه و تدارک (مواد ساختمانی، اجناس ، تجهیزات و وسایل ساختمانی مورد ضرورت ریاست حفظ و مراقبت سالنگها . . .

Back to tenders