ترمیم و بازسازی شاهراه عمومی تخار – بدخشان به ارزش بیشتر از ۱۵ میلیون افغانی آغاز گردید

media_admin
شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۵ - ۱۱:۴۰
ترمیم و بازسازی شاهراه عمومی تخار – بدخشان به ارزش بیشتر از ۱۵ میلیون افغانی آغاز گردید

ترمیم و بازسازی شاهراه عمومی تخار – بدخشان از سوی وزارت فوایدعامه با حضور رئیس فوایدعامه آن ولایت و شماری از مسوولین محلی با قطع نوار رسماً افتتاح و آغاز گردید.

این سرک، ۵۸ کیلومتر طول دارد که بر علاوه ترمیم قسمت های تخریب شده ای آن، یک پایه پُل به طول ۱۵۰ متر، ۸ پایه پلچک، ۲۰ متر معبر (واش)، ۴۰ متر دیوار استنادی سنگکاری و ۱۴۸ متر دیوار گبیونی شامل است که اعمار، ترمیم و بازسازی می شوند.

پروژه متذکره میان وزارت فوایدعامه و شرکت ساختمانی سرک سازی صفت به ارزش ۱۵٫۹۱۳٫۵۲۲ پانزده میلیون و نه صد و سیزده هزار و پنجصد و بیست دو افغانی قرار داد شده است و بودجه آن از سوی وزارت فوایدعامه پرداخت می شود که تا چهار ماه آینده تکمیل خواهد شد.

قابل ذکر است، در جریان کار این پروژه برای شماری از هموطنان عزیز ما فرصت های کاری مهیا شده است و با تکمیل شدن آن مشکلات ترانسپورتی عابرین این مسیر نسبت به گذشته حل خواهد شد.
 

4 months ago

.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۲ - ۱۵:۱۵
Background image

معین حفظ و مراقبت سرک های وزارت فوایدعامه در جریان سفر کاری خویش به ولایات جنوب غربی به فراه رسید

محترم الحاج معاون ملا عبد الجبار معین حفظ و مراقبت سرک های وزارت فوایدعامه، که یک تیم تخنیکی وی را همراهی می نماید در جریان سفر کاری خویش به ولایات جنوب غربی به ولایت فراه سفر نمود.
معی. . .

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۴:۳۵
Background image

معین حفظ و مراقبت سرک های وزارت فوایدعامه در جریان سفر خویش به ولایات جنوب غربی به ولایت بادغیس سفر نمود


محترم الحاج معاون ملا عبد الجبار معین حفظ و مراقبت سرک های وزارت فوایدعامه، که یک تیم تخنیکی وی را همراهی می نماید در جریان سفر کاری خویش به ولایات جنوب غربی به ولایت بادغیس رسید.
معین. . .

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۰:۵۱
Background image

معین حفظ و مراقبت سرک های وزارت فوایدعامه در جریان سفر خویش به ولایات جنوب غربی به ولایت هرات رسید

محترم الحاج معاون ملا عبد الجبار معین حفظ و مراقبت سرک های وزارت فوایدعامه، که یک تیم تخنیکی وی را همراهی می نماید در جریان سفر کاری خویش به ولایات جنوب غربی به ولایت هرات رسید.
معین. . .

BACK TO NEWS