ترمیم و بازسازی شاهراه عمومی تخار – بدخشان به ارزش بیشتر از ۱۵ میلیون افغانی آغاز گردید

media_admin
شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۵ - ۱۱:۴۰
ترمیم و بازسازی شاهراه عمومی تخار – بدخشان به ارزش بیشتر از ۱۵ میلیون افغانی آغاز گردید

ترمیم و بازسازی شاهراه عمومی تخار – بدخشان از سوی وزارت فوایدعامه با حضور رئیس فوایدعامه آن ولایت و شماری از مسوولین محلی با قطع نوار رسماً افتتاح و آغاز گردید.

این سرک، ۵۸ کیلومتر طول دارد که بر علاوه ترمیم قسمت های تخریب شده ای آن، یک پایه پُل به طول ۱۵۰ متر، ۸ پایه پلچک، ۲۰ متر معبر (واش)، ۴۰ متر دیوار استنادی سنگکاری و ۱۴۸ متر دیوار گبیونی شامل است که اعمار، ترمیم و بازسازی می شوند.

پروژه متذکره میان وزارت فوایدعامه و شرکت ساختمانی سرک سازی صفت به ارزش ۱۵٫۹۱۳٫۵۲۲ پانزده میلیون و نه صد و سیزده هزار و پنجصد و بیست دو افغانی قرار داد شده است و بودجه آن از سوی وزارت فوایدعامه پرداخت می شود که تا چهار ماه آینده تکمیل خواهد شد.

قابل ذکر است، در جریان کار این پروژه برای شماری از هموطنان عزیز ما فرصت های کاری مهیا شده است و با تکمیل شدن آن مشکلات ترانسپورتی عابرین این مسیر نسبت به گذشته حل خواهد شد.
 

1 year 1 month ago

.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۱۴:۳۳
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل وسوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود، وزارت فواید عامه در نظر دارد  قرارداد پروژه تهیه و تدارک روغنیات و مواد چرب کننده مورد ضرورت ریاست. . .

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۹:۴۹
Background image

اطلاعیه وزارت فواید عامه در مورد شاهراه سالنگها

وزارت فواید عامه کار باقیمانده بازسازی و ترمیم شاهراه ها را در سه بخش آغاز نموده است و به منظور تنظیم بهتر رفت و آمد وسایط ترانسپورتی از تمام دریوران محترم وسایط باربری و مسافر‌بری. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۰ - ۸:۳۹
Background image

هفته گذشته از طریق خط آهن (۷۶۸۸۱) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است

در هفته گذشته از تاریخ (۸ الی ۱۴ ماه سرطان سال ۱۴۰۳ هـ.ش) از طریق خطوط آهن وزارت فواید عامه افغانستان (۷۶۸۸۱) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است.
در این میان از طریق بندر حیرتان(۶۲۱۳۳). . .

BACK TO NEWS