دایکندی: کار اعمار و ساختمان سرک رباط - میرامور ۶۲ فیصد تکمیل گردیده است

wali_admin
پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۷ - ۱۵:۴۰
دایکندی: کار اعمار و ساختمان سرک رباط - میرامور ۶۲ فیصد تکمیل گردیده است

این سرک از بازار رباط ولسوالی میرامور آغاز الی منطقه اسیپلان این ولسوالی امتداد می یابد، دارای ١٢.١٤٢ کیلومتر طول، ۶ متر عرض و دو طرف سرک دو متر پیاده رو دارد.

این پروژه میان وزارت فوایدعامه و یکی از شرکت های ساختمانی خصوصی قرارداد شده است، تاکنون ۶۲.۴ فیصد پیشرفت کاری دارد و از سوی حکومت افغانستان تمویل می شود.

در جریان اعمار و ساختمان پروژه متذکره، برای شماری از باشندگان محل فرصت های کاری ایجاد شده است.

با تکمیل شدن این سرک، مشکلات ترانسپورتی باشندگان ولسوالی میرامور ولایت دایکندی حل خواهند شد و نیز باعث رشد و توسعۀ زراعت و تجارت باشندگان ولایت دایکندی می شود.

وزارت فوایدعامه با توجه به انکشاف متوازن، برعلاوه ساختمان سرک‌های اسفالتی در آن ولایت، شماری از سرک‌های کانکریتی و جغلی را نیز تحت اعمار دارد که با تکمیل شدن آن‌ها سهولت های ترانسپورتی به مردم مهیا می شود.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۷/۴ - ۲۱:۴۲
Background image

دیدار سرپرست معینیت تخنیکی وزارت فوایدعامه با رئیس سازمان غذایی جهان در افغانستان و معاون و نماینده ویژه سازمان ملل متحد برای افغانستان

سید ادریس میر سرپرست معینیت تخنیکی وزارت فوایدعامه در حالیکه شماری از روئسای این وزارت حضور داشتند، با خانم مری الن، رییس سازمان غذایی جهانWFP)  ) در افغانستان و داکتر رامز الاکبروف. . .

شنبه ۱۴۰۰/۷/۳ - ۲۳:۱۴
Background image

ترمیم 30 کیلومتر شاهراه سالنگ به ارزش بیشتر از 53 میلیون افغانی از سوی امارت اسلامی افغانستان آغاز گردید

ترمیم 30 کیلومتر شاهراه سالنگ در سفر رسمی محترم مولوی بخت الرحمن شرافت معین مالی مالی و اداری وزارت فوایدعامه به ولایت پروان، در حالیکه وی را یک تیم تخنیکی و معاون مقام ولایت پروان. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۵/۳۱ - ۱۴:۲۱
Background image

سرپرست وزارت فوایدعامه با شماری از کارمندان و پرسونل خدماتی این وزارت دیدار نمود  

مولوی بخت الرحمن شرافت سرپرست وزارت فوایدعامه با شماری از کارمندان و پرسونل خدماتی این وزارت امروز یک‌شنبه، مورخ ۳۱ اسد ۱۴۰۰ در تالار جلسات، دیدار و مشکلات آنها را استماع نمود.

در این. . .

BACK TO NEWS