لغمان: شاهراه کابل – ننگرهار توسط ریاست فواید عامه ولایت لغمان پاک کاری شد

ashraf_admin
یکشنبه ۱۴۰۰/۴/۲۷ - ۱۵:۴۴
لغمان: شاهراه کابل – ننگرهار توسط ریاست فواید عامه ولایت لغمان پاک کاری شد

در اثر سرازیر شدن سیلاب های شدید در منطقه ی درونته، شاهراه عمومی کابل- ننگرهار شاهد مشکلات ترافیکی بود. سیلاب های سرازیر شده باعث ته نشین شدن مواد رسوبی، سنگ و گل روی سطح سرک شده که ریاست فواید عامه ولایت لغمان با استفاده از ماشینری دست داشته در اسرع وقت مسیر مسدود شده را پاک کاری نموده است.

قابل یادآوریست، که این معضل، برای باشنده گان و عابران مسیرشاهراه عمومی مشکلات ترافیکی ایجاد کرده بود و اکنون این شاهراه در نتیجه ی تلاش های ریاست فواید عامه ولایت لغمان به روی ترافیک باز است.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۱ - ۱۰:۳۲
Background image

نشست مشترک میان هیئت خط آهن وزارت فوایدعامه افغانستان و هیئت خط آهن ازبکستان در شهر کابل برگزار گردید

در این نشست ها که دیروز در ارگ و امروز در وزارت فوایدعامه برگزار گردیده است؛ طرفین فیصله نمودند که اجلاس پنج جانبه افغانستان، ازبکستان، پاکستان، روسیه و قزاقستان پیرامون اتصال خط آهن. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۹/۳ - ۱۶:۱۳
Background image

سروی ترمیماتی شاهراه کابل – کندهار از سوی وزارت فوایدعامه آغاز می شود

به اساس هدایت رهبری وزارت فوایدعامه 32 تن از انجنیران مسلکی بخش مختلف این وزارت در هماهنگی با شرکت های ساختمانی افغان صداقت و باختر گروپ از کابل الی کندهار این شاهراه را سروی ترمیماتی. . .

شنبه ۱۴۰۰/۸/۲۹ - ۱۵:۵۱
Background image

سه تن از روئسای جدید التقرر در وزارت فوایدعامه معرفی گردیدند

به اساس لزوم دید رهبری وزارت فوایدعامه ا.ا.ا، محترمان هریک انجنیرعامر یاسر به حیث سرپرست ریاست کنترول و کیفیت پروژه ها، مفتی هارون رشید به حیث سرپرست ریاست اداری و خدمات و مولوی. . .

BACK TO NEWS