وزارت فواید عامه کار ترمیم قسمت های تخریب شده‌ی شماری از شاهراه ها، پل ها و پلچک ها را آغاز نموده است

media_admin
دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۷ - ۸:۴۶
وزارت فواید عامه کار ترمیم قسمت های تخریب شده‌ی  شماری از شاهراه ها، پل ها و پلچک ها را آغاز نموده است


وزارت فوایدعامه در ولایات مختلف کشور کار ترمیم  قسمت های تخریب شده شماری شاهراه ها، پل ها و پلچک ها را آغاز نموده است.
از اثر بارندگی های شدید و سرازیرشدن سیلاب ها در روز های اخیر بر علاوه اینکه مواد رسوبی و بقایای سیلاب ها به سطح سرک ها جمع آوری شده است،‌ شماری از شاهراه ها،‌ سرک ها، پل ها و پلچک ها قسماً یا کاملاً تخریب شده است، که کار ترمیم آنها اغاز شده و جریان دارد.
ترمیم شاهراه لوگر – گردیز در ساحه کوتل تیره، پاک کاری مسیر ولسوالی دهنه غوری در ولایت بغلان، پاک کاری پلچک ها و مواد سیلابی مسیر سرحوضه – ارگون در ولایت پکتیکا، ترمیم و بازسازی یک پایه پلچک در ساحه بیشکپه ولسوالی امام صاحب در ولایت کندز، ترمیم شولدر ها و پلچک های شاهراه گردیز – غزنی در ولایت پکتیا توسط پرسونل و ماشینری تیم های ولایتی وزارت فوایدعامه آغاز و اکنون به سرعت جریان دارد.
وزارت فواید عامه همواره تلاش می ورزد تا با اعمار، ترمیم و بازسازی شاهراه های کشور سهولت های بیشتر ترانسپورتي را برای هموطنان عزیز مهیا نماید.

1 year 1 month ago

.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۱۴:۳۳
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل وسوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود، وزارت فواید عامه در نظر دارد  قرارداد پروژه تهیه و تدارک روغنیات و مواد چرب کننده مورد ضرورت ریاست. . .

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۹:۴۹
Background image

اطلاعیه وزارت فواید عامه در مورد شاهراه سالنگها

وزارت فواید عامه کار باقیمانده بازسازی و ترمیم شاهراه ها را در سه بخش آغاز نموده است و به منظور تنظیم بهتر رفت و آمد وسایط ترانسپورتی از تمام دریوران محترم وسایط باربری و مسافر‌بری. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۰ - ۸:۳۹
Background image

هفته گذشته از طریق خط آهن (۷۶۸۸۱) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است

در هفته گذشته از تاریخ (۸ الی ۱۴ ماه سرطان سال ۱۴۰۳ هـ.ش) از طریق خطوط آهن وزارت فواید عامه افغانستان (۷۶۸۸۱) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است.
در این میان از طریق بندر حیرتان(۶۲۱۳۳). . .

BACK TO NEWS