پل تخریب شده مولاعلی مسیر خرم و سرباغ ولایت سمنگان باز سازی می شود

media_admin
پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۰ - ۱۱:۲۹
پل تخریب شده مولاعلی مسیر خرم و سرباغ ولایت سمنگان باز سازی می شود

محترم الحاج ملا محمدعیسی ثانی سرپرست وزارت فوایدعامه در سفر شان به ولایات شمال کشور جهت بازدید از سرک تخریب شده و پل مسیر ولسوالی های خرم و سرباغ و روی دوآب ولایت سمنگان در حالیکه وی را رئیس فوایدعامه ولایت سمنگان و شماری از روئسای دیگر همراهی می نمودند بازدید نمود.

سرپرسرت وزارت فوایدعامه در این سفر ګفت: به منظور ترمیم و بازسازی پل مولا علی یک تیم تخنیکی را از کابل به ساحه اعزام می نماید؛ تا بعد از نظریات و پیشنهادات تیم تخنیکی، پل متذکره دوباره ترمیم و باز سازی شود. 

همچنان سرپرست وزارت فوایدعامه به رئیس فوایدعامه ولایت سمنگان هدایت داد؛ تا ترمیم و بازسازی پل متذکره یک مسیر فرعی یا بدیل برای رفت و آمد مردم بسازد.

قابل یاد آوریست،‌ این پل در اثر سیلاب های اخیر تخریب گردیده است که مشکلات ترانسپورتی را در رفت و آمد مردم ببار آورده است

1 year 1 month ago

.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۱۴:۳۳
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل وسوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود، وزارت فواید عامه در نظر دارد  قرارداد پروژه تهیه و تدارک روغنیات و مواد چرب کننده مورد ضرورت ریاست. . .

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۹:۴۹
Background image

اطلاعیه وزارت فواید عامه در مورد شاهراه سالنگها

وزارت فواید عامه کار باقیمانده بازسازی و ترمیم شاهراه ها را در سه بخش آغاز نموده است و به منظور تنظیم بهتر رفت و آمد وسایط ترانسپورتی از تمام دریوران محترم وسایط باربری و مسافر‌بری. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۰ - ۸:۳۹
Background image

هفته گذشته از طریق خط آهن (۷۶۸۸۱) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است

در هفته گذشته از تاریخ (۸ الی ۱۴ ماه سرطان سال ۱۴۰۳ هـ.ش) از طریق خطوط آهن وزارت فواید عامه افغانستان (۷۶۸۸۱) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است.
در این میان از طریق بندر حیرتان(۶۲۱۳۳). . .

BACK TO NEWS