کار ترمیم و باز سازی اساسی بخش های باقی مانده شاهراه کابل – کندهار آغاز گردید است

media_admin
شنبه ۱۴۰۳/۳/۵ - ۱۲:۴۵
کار ترمیم و باز سازی اساسی بخش های باقی مانده شاهراه کابل – کندهار آغاز گردید است

محترم الحاج ملا محمد عیسی ثانی سرپرست وزارت فواید عامه روز جمعه در جریان سفر خویش به ولایت میدان وردک از جریان کار چهار بخش شاهراه کابل – کندهار در مربوطات این ولایت بازدید نمود.
بخش اول آن از پل کمپنی الی ساحه ارغندی، بخش دوم از بازار درانی الی ساحه زرنی،‌ بخش سوم از ساحه زرنی الی مرکز ولسوالی سیدآباد و بخش چهارم آن از ولسوالی سید آباد الی ساحه قلعه عزیز این ولایت امتداد دارد،‌ که کار ترمیم و باز سازی آن چند روز پیش آغاز گردیده و هزينه مالی آن از بودجه وزارت فوایدعامه ا.ا.ا  پرداخت می شود.

در این سفر سرپرست وزارت فواید عامه به مسئولین شرکت های قراردادی و به تیم های مراقبت کننده پروژه های متذکره هدایت داد، تا کار ترمیم و بازسازی بخش های یاد شده این شاهراه را به کیفیت بهتر و وقت معین تکمیل نمایند.

قابل یاد آوریست،‌ وزارت فواید عامه سال گذشته کار ترمیم این شاهراه را در هفت بخش آغاز نموده بود،‌ که اکنون به منظور تکمیل و تطبیق سریع با کیفیت بهتر کار، به بخش های دیگر نیز تقسیم نموده است. 

شاهراه کابل – کندهار یکی از شاهراه های مهم اقتصادی کشور است که در انتقال سریع اموال تجارتی و فراورده های زراعتی با کشور های همسایه نقش مهم و اساسی دارد و با تکمیل شدن آن سهولت های ترانسپورتی را فراهم می سازد

1 year 1 month ago

.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۱۴:۳۳
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل وسوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود، وزارت فواید عامه در نظر دارد  قرارداد پروژه تهیه و تدارک روغنیات و مواد چرب کننده مورد ضرورت ریاست. . .

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۹:۴۹
Background image

اطلاعیه وزارت فواید عامه در مورد شاهراه سالنگها

وزارت فواید عامه کار باقیمانده بازسازی و ترمیم شاهراه ها را در سه بخش آغاز نموده است و به منظور تنظیم بهتر رفت و آمد وسایط ترانسپورتی از تمام دریوران محترم وسایط باربری و مسافر‌بری. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۰ - ۸:۳۹
Background image

هفته گذشته از طریق خط آهن (۷۶۸۸۱) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است

در هفته گذشته از تاریخ (۸ الی ۱۴ ماه سرطان سال ۱۴۰۳ هـ.ش) از طریق خطوط آهن وزارت فواید عامه افغانستان (۷۶۸۸۱) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است.
در این میان از طریق بندر حیرتان(۶۲۱۳۳). . .

BACK TO NEWS