کار دو پروژه حفظ و مراقبتی در ننگرهار به ارزش ۷.۳ ملیون افغانی آغاز گردید

media_admin
شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۵ - ۱۴:۳۲
کار دو پروژه حفظ و مراقبتی در ننگرهار به ارزش ۷.۳ ملیون افغانی آغاز گردید

 

کار دو پروژه حفظ و مراقبتی در ولایت ننگرهار از سوی وزارت فوایدعامه به ارزش ۷.۳ ملیون افغانی با حظور داشت رئیس فواید عامه این ولایت و شماری از مسئولین محلی آغاز گردید.

 در این پروژه های حفظ و مراقبتی، کار ترمیم سرک حلقوی ولسوالی کوت ننگرهار و کار دیوار استنادی قریه عطاخان مربوط مسیر متذکره بمنظور جلوگیری از تخریب بیشتر این سرک شامل می‌باشد.
کار این دو پروژه ترمیماتی میان وزارت فوایدعامه وشرکت ساختمانی و سرک سازی حمزه شینواری به ارزش بیشتر از ۷.۳ میلیون افغانی قرارداد شده است، که در جریان چهار ماه کار آن تکمیل خواهد شد. 

 قابل یاد آوریست، که در جریان کار این پروژه ها به شماری از باشندګان محل زمینه کار فراهم شده و با تکمیل شدن کار آن مشکلات ترانسپورتی عابرین نسبت به گذشته حل شده و از تخریب بیشتر سرک جلوگیری خواهد شد.

4 months ago

.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۲ - ۱۵:۱۵
Background image

معین حفظ و مراقبت سرک های وزارت فوایدعامه در جریان سفر کاری خویش به ولایات جنوب غربی به فراه رسید

محترم الحاج معاون ملا عبد الجبار معین حفظ و مراقبت سرک های وزارت فوایدعامه، که یک تیم تخنیکی وی را همراهی می نماید در جریان سفر کاری خویش به ولایات جنوب غربی به ولایت فراه سفر نمود.
معی. . .

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۴:۳۵
Background image

معین حفظ و مراقبت سرک های وزارت فوایدعامه در جریان سفر خویش به ولایات جنوب غربی به ولایت بادغیس سفر نمود


محترم الحاج معاون ملا عبد الجبار معین حفظ و مراقبت سرک های وزارت فوایدعامه، که یک تیم تخنیکی وی را همراهی می نماید در جریان سفر کاری خویش به ولایات جنوب غربی به ولایت بادغیس رسید.
معین. . .

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۰:۵۱
Background image

معین حفظ و مراقبت سرک های وزارت فوایدعامه در جریان سفر خویش به ولایات جنوب غربی به ولایت هرات رسید

محترم الحاج معاون ملا عبد الجبار معین حفظ و مراقبت سرک های وزارت فوایدعامه، که یک تیم تخنیکی وی را همراهی می نماید در جریان سفر کاری خویش به ولایات جنوب غربی به ولایت هرات رسید.
معین. . .

BACK TO NEWS