کار دو پروژه حفظ و مراقبتی در ننگرهار به ارزش ۷.۳ ملیون افغانی آغاز گردید

media_admin
شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۵ - ۱۴:۳۲
کار دو پروژه حفظ و مراقبتی در ننگرهار به ارزش ۷.۳ ملیون افغانی آغاز گردید

 

کار دو پروژه حفظ و مراقبتی در ولایت ننگرهار از سوی وزارت فوایدعامه به ارزش ۷.۳ ملیون افغانی با حظور داشت رئیس فواید عامه این ولایت و شماری از مسئولین محلی آغاز گردید.

 در این پروژه های حفظ و مراقبتی، کار ترمیم سرک حلقوی ولسوالی کوت ننگرهار و کار دیوار استنادی قریه عطاخان مربوط مسیر متذکره بمنظور جلوگیری از تخریب بیشتر این سرک شامل می‌باشد.
کار این دو پروژه ترمیماتی میان وزارت فوایدعامه وشرکت ساختمانی و سرک سازی حمزه شینواری به ارزش بیشتر از ۷.۳ میلیون افغانی قرارداد شده است، که در جریان چهار ماه کار آن تکمیل خواهد شد. 

 قابل یاد آوریست، که در جریان کار این پروژه ها به شماری از باشندګان محل زمینه کار فراهم شده و با تکمیل شدن کار آن مشکلات ترانسپورتی عابرین نسبت به گذشته حل شده و از تخریب بیشتر سرک جلوگیری خواهد شد.

1 year 1 month ago

.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۱۴:۳۳
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل وسوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود، وزارت فواید عامه در نظر دارد  قرارداد پروژه تهیه و تدارک روغنیات و مواد چرب کننده مورد ضرورت ریاست. . .

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۹:۴۹
Background image

اطلاعیه وزارت فواید عامه در مورد شاهراه سالنگها

وزارت فواید عامه کار باقیمانده بازسازی و ترمیم شاهراه ها را در سه بخش آغاز نموده است و به منظور تنظیم بهتر رفت و آمد وسایط ترانسپورتی از تمام دریوران محترم وسایط باربری و مسافر‌بری. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۰ - ۸:۳۹
Background image

هفته گذشته از طریق خط آهن (۷۶۸۸۱) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است

در هفته گذشته از تاریخ (۸ الی ۱۴ ماه سرطان سال ۱۴۰۳ هـ.ش) از طریق خطوط آهن وزارت فواید عامه افغانستان (۷۶۸۸۱) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است.
در این میان از طریق بندر حیرتان(۶۲۱۳۳). . .

BACK TO NEWS