کار پاک کاری و باز گشای شماری از شاهراه ها و سرک های مسدود شده کشور از اثر بارنده گی ها و سیلاب های اخیر از سوی وزارت فواید عامه به شدت جریان دارد

media_admin
شنبه ۱۴۰۳/۳/۵ - ۱۵:۷
کار پاک کاری و باز گشای شماری از شاهراه ها و سرک های مسدود شده کشور از اثر بارنده گی ها و سیلاب های اخیر از سوی وزارت فواید عامه به شدت جریان دارد

شاهراه سالنگ ها در اثر بارنده گی و سرازیر شدن سیلاب های اخیر در جریان شب گذشته به روی ترافیک موقتا مسدود شده است که تلاش های جدی برای باز کردن آن از سوی ریاست حفظ و مراقبت سالنگ ها جریان دارد. 
همچنان در ولایت بامیان شاهراه بامیان - سرپل در اثر لغزش کوه و مسیر ولسوالی یکاولنگ نمبر ۲ در ساحه پل کاشان، شاهراه غور-هرات در ولایت غور ، مسیر ولسوالی خُرم سارباغ در ولایت سمنگان و مسیر مرکز (میمنه) - ولسوالی بلچراغ تا ولسوالی گرزیوان در ولایت فاریاب از اثر بارندهگی ها و سیلاب های موسمی به روی ترافیک مسدود گردیده است، که کار پاک کاری و باز گشایی آن از سوی پرسونل و ماشینری ریاست های فواید عامه ولایات مربوطه به سرعت جریان دارد. 
برخی از مسیر های مواصلاتی در ولایت نورستان، مسیر ولسوالی شیوه در ولایت ننگرهار و مسیر های دره‌ صوف، کشندی ، چارکنت و مارمل نیز در ولایت بلخ از سوی ریاست های فواید عامه ولایات مربوطه ازوجود مواد سیلابی پاک کاری و بروی ترافیک باز شده است. 
قابل یاد آوریست که محترم الحاج ملا محمد عیسی ثانی سرپرست وزارت فواید عامه به تمامی ریاست های ولایتی هدایت داده است، که تمام مسیر های مسدود شده را از اثر سیلاب های اخیر به زود ترین فرصت پاک کاری کرده و به روی ترافیک باز نمایند.

1 year 1 month ago

.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۱۴:۳۳
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل وسوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود، وزارت فواید عامه در نظر دارد  قرارداد پروژه تهیه و تدارک روغنیات و مواد چرب کننده مورد ضرورت ریاست. . .

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۹:۴۹
Background image

اطلاعیه وزارت فواید عامه در مورد شاهراه سالنگها

وزارت فواید عامه کار باقیمانده بازسازی و ترمیم شاهراه ها را در سه بخش آغاز نموده است و به منظور تنظیم بهتر رفت و آمد وسایط ترانسپورتی از تمام دریوران محترم وسایط باربری و مسافر‌بری. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۰ - ۸:۳۹
Background image

هفته گذشته از طریق خط آهن (۷۶۸۸۱) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است

در هفته گذشته از تاریخ (۸ الی ۱۴ ماه سرطان سال ۱۴۰۳ هـ.ش) از طریق خطوط آهن وزارت فواید عامه افغانستان (۷۶۸۸۱) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است.
در این میان از طریق بندر حیرتان(۶۲۱۳۳). . .

BACK TO NEWS