کنر: مسیر سرک اسعد آباد، اسمار و مانوگی به روی ترافیک باز گردید

ashraf_admin
یکشنبه ۱۴۰۰/۴/۲۷ - ۱۵:۲۵
کنر: مسیر سرک اسعد آباد، اسمار و مانوگی به روی ترافیک باز گردید

از اثر بارش باران شدید و سرازیر شدن سیلاب ها، سرک اسعد آباد، اسمار و مانوگی بروی ترافیک مسدود و مشکلات ترانسپورتی را در رفت و آمد باشندگان مناطق متذکره ایجاد نموده بود.

ریاست فوایدعامه ولایت کنر با وسایل و ماشینری دست داشته، پاک‌کاری قسمت های مسدود شده را آغاز و اکنون مسیر های یاد شده بروی رفت و آمد باز است.

وزارت فوایدعامه نه‌تنها سرک‌ها را اعمار و ساختمان می نماید، بلکه بخش حفظ و مراقبت سرک‌ها نیز در تمام نقاط کشور فعال است که بتواند همیشه در قسمت پاک‌کاری و باز کردن سرک‌ها اقدام کرده و مشکلات مردم را حل نمایند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۱ - ۱۰:۳۲
Background image

نشست مشترک میان هیئت خط آهن وزارت فوایدعامه افغانستان و هیئت خط آهن ازبکستان در شهر کابل برگزار گردید

در این نشست ها که دیروز در ارگ و امروز در وزارت فوایدعامه برگزار گردیده است؛ طرفین فیصله نمودند که اجلاس پنج جانبه افغانستان، ازبکستان، پاکستان، روسیه و قزاقستان پیرامون اتصال خط آهن. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۹/۳ - ۱۶:۱۳
Background image

سروی ترمیماتی شاهراه کابل – کندهار از سوی وزارت فوایدعامه آغاز می شود

به اساس هدایت رهبری وزارت فوایدعامه 32 تن از انجنیران مسلکی بخش مختلف این وزارت در هماهنگی با شرکت های ساختمانی افغان صداقت و باختر گروپ از کابل الی کندهار این شاهراه را سروی ترمیماتی. . .

شنبه ۱۴۰۰/۸/۲۹ - ۱۵:۵۱
Background image

سه تن از روئسای جدید التقرر در وزارت فوایدعامه معرفی گردیدند

به اساس لزوم دید رهبری وزارت فوایدعامه ا.ا.ا، محترمان هریک انجنیرعامر یاسر به حیث سرپرست ریاست کنترول و کیفیت پروژه ها، مفتی هارون رشید به حیث سرپرست ریاست اداری و خدمات و مولوی. . .

BACK TO NEWS