سرپرست وزارت فواید عامه از جریان کار شماری از پروژه های این وزارت در ولایت کنر بازدید به عمل آورد

media_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱ - ۱۲:۳۵
سرپرست وزارت فواید عامه از جریان کار شماری از پروژه های این وزارت در ولایت کنر بازدید به عمل آورد

محترم الحاج ملا محمد عیسی "ثانی" سرپرست وزارت فواید عامه، در حالیکه وی را شماری از روئسای مرکزی و روئسای فوایدعامه ولایات ننگرهار و کنر همراهی می نمودند، در سفر کاری خویش به ولایت های مشرقی کشور از پل های تخریب شده‌، پروژه های تکمیل شده و پروژه های شامل پلان ولایت کنر بازدید و نظارت به عمل آوردند. 

سرپرست وزارت فواید عامه و تیم همراه شان؛ از پل ژیری بابا ولسوالی نورگل،‌ پل های حکیم آباد و سپین جماعت ولسوالی چوکی، پل پشت ولسوالی نرنگ و پل شلتن ولسوالی شیگل از نزدیک بازدید نموده و به مسئولان مربوطه هدایت داد تا کار های تخنیکی پل های تخریب شده را تکمیل نموده و جهت طی مراحل و تمویل بودجه آن به مقام وزارت ارسال نمایند.

همچنان در این سفر سرپرست وزارت فوایدعامه از ۱۸ کیلومتر سرک ولسوالی غازی آباد ولایت کنر بازدید نمود که عالیقدر امیرالمومنین حفظه الله حکم داده است تا سرک متذکره اسفالت (قیرریزی) شود، سرپرست وزارت فواید عامه به مسوولین مربوطه هدایت داد تا کار های تخنیکی پروژه متذکره را تکمیل نموده و با تمویل وجوه مالی آن کار اساسی آن آغاز شود.

دراین سفر محترم فضل الباری "بلوچ" رئیس منابع بشری و عبد العلیم "خورشید"متخصص امورمالی این وزارت بخش های منابع بشری و مالی ریاست های فوایدعامه ولایات ننگرهار و کنر را ارزیابی نمودند و در مورد بهبود کار ها، کارمندان ریاست های  متذکره رهنمایی لازم را کردند.
 

10 months 3 weeks ago

.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۷ - ۸:۳۴
Background image

وضعیت عمومی شاهراه و سرک‌های کشور

شاهراه سالنگ‌ها؛ امروز در سالنگ ها هوا ابری است، در سالنگ جنوبی احتمال بارش باران و در سالنگ شمالی احتمال بارش برف می برود و ساحه تونل برف باری خفیف جریان دارد و تردد وسایط مسافربری. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۱۴ - ۱۳:۲۰
Background image

شماری از شاهراه ها و سرک های کشوراز وجود مواد رسوبی پاک کاری گردید

به اساس رهنمایی محترم الحاج ملا محمد عیسی ثانی سرپرست وزارت فواید عامه پرسونل ولایتی وزارت فواید عامه آماده گی کامل دارند تا شاهراه ها و سرک هارا از وجود مواد رسوبي پاک کاری نمايند.
پنج. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۲ - ۹:۴۶
Background image

رئیس جدید ریاست نظارت و ارزیابی وزارت فوایدعامه معرفی گردید

به اساس پشنهاد وزارت فواید عامه و حکم شماره ۴۲۲۸ مورخ ۹/۱۰/ ۱۴۴۵ مقام محترم ریاست الوزرا‌‌ء، محترم حافظ انجنیر عبدالطیف صاحب زاده بحیث رئیس ریاست نظارت و ارزیابی وزارت فوایدعامه در بست. . .

BACK TO NEWS