شاهراه سالنگ بروی ترافیک باز شد

mopw_admin
دوشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۸ - ۱۳:۱۰
شاهراه سالنگ بروی ترافیک باز شد

شاهراه سالنگ بروی ترافیک باز شد

۸ جدی ۱۳۹

شاهراه سالنگ که نسبت برفباری و طــوفان شدید حدود ۴۰ ساعـــت مســـدود مســـدود گردیده بود دقایق قبل توسط منسوبین ریاست حفظ و مراقبت سالنگها بروی ترافیک باز گردید.

طوفان در سالنگ جنوبی کاملاً فروکش ننمــوده است، از هموطنان عزیز و راننــده گان محـترم جهت مصـــونیت جداً تقاضا به عمل میآید که هنـگام عبور از این شاهراه ضمن مجهز بودن با وسایل و تجهیزات زمستانــی از احتیاط کامل کار گرفته و به رهنمایی موظفین سالنگ ها اعتنا ورزند.

قابل ذکر است که پاککاری مسیر غور – بامیان ازطریق لعل وکرمان و مسیر غور- دایکندی ازطریق کوتل تلخک و مسیر های ولسوالی اشترلی، خدیر، سنگتخت، میرامور و گیتی ولایت دایکندی که از اثر برفباری های روز گذشته مسدود شده بود توسط پرسونل و ماشینری ریاست های فواید عامه ولایات یاد شده جریان دارد.

وزارت فوایدعامه- کابل

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۱/۱۸ - ۱۳:۱۲
Background image

وزیر فواید عامه با نماینده مردم و شماری از بزرگان ولایت کندهار در مورد بازسازی پل های تخریب شده ارغنداب گفتگو نمود

انجنیر نجیب الله یمین وزیر فواید عامه با خلیل الله مجاهد، نماینده مردم کندهار در ولسی جرگه در حالیکه شماری از بزرگان قومی آن ولایت نیز حضور داشتند، در رابطه به بازسازی پل های ویران شده. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۱/۱۸ - ۱۱:۲۴
Background image

وزیر فواید عامه با اعضای ولسی جرگه در مورد اعمار و ساختمان بعضی سرک ها ملاقات نمود

انجنیر نجیب الله یمین وزیر فواید عامه در دفتر کار اش با اسدالله شهباز نماینده مردم بغلان در ولسی جرگه و رسول خان کوچی، نماینده حوزه کوچی ها در حالیکه مامور احمدزی، خالد اسد، ضیاالدین. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱/۱۷ - ۱۳:۲۱
Background image

وزارت فواید عامه کارکنان ترازو های بلند تناژ در مسیر شاهراه ها را به اتهام فساد و بی کفایتی از وظایف شان برکنار نمود

انجنیر نجیب الله یمین وزیر فواید عامه پس از شکایات پی هم اتحادیه های ترانسپورتی و باربری، رانندگان و مردم از مامورین ترازو ها، یک هیئت تحقیق را منصوب نمود که نتیجه تحقیق هیئت منجر به. . .

BACK TO NEWS