سرک‌ها سرمایه ملی‌ست، حفظ و مراقبت آن وجیبه ملی هر شهروند است

wali_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۵ - ۱۴:۲۳
سرک‌ها سرمایه ملی‌ست، حفظ و مراقبت آن وجیبه ملی هر شهروند است

رهبری وزارت فواید عامه از احساس ملی و وطن دوستی باشندگان ولایت ننگرهار بخاطر اعمار یک پایه پلچک میان بازار شینواری و مارکوه اظهار سپاس و قدردانی می نماید.

این پلچک که میان بازار شینواری و مارکوه توسط باشندگان محل اعمار شده، رفت و آمد اهالی مناطق متذکره را آسان ساخته است.

وزارت فوایدعامه پلان دارد، در مناطق دور افتاده، پُل ها و پلچک های که بخاطر حل مشکلات ترانسپورتی توسط مردم محل ساخته شده است دوباره به شکل اساسی اعمار و ساختمان نماید.

همچنان رهبری وزارت فوایدعامه از همه‌ی مردم افغانستان تقاضا می نمایند که در حفظ و مراقبت سرک‌ها، پُل ها و پلچک با این وزارت همکاری نموده و در آبادی کشور سهم خویش را ادا نمایند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۱ - ۱۰:۳۲
Background image

نشست مشترک میان هیئت خط آهن وزارت فوایدعامه افغانستان و هیئت خط آهن ازبکستان در شهر کابل برگزار گردید

در این نشست ها که دیروز در ارگ و امروز در وزارت فوایدعامه برگزار گردیده است؛ طرفین فیصله نمودند که اجلاس پنج جانبه افغانستان، ازبکستان، پاکستان، روسیه و قزاقستان پیرامون اتصال خط آهن. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۹/۳ - ۱۶:۱۳
Background image

سروی ترمیماتی شاهراه کابل – کندهار از سوی وزارت فوایدعامه آغاز می شود

به اساس هدایت رهبری وزارت فوایدعامه 32 تن از انجنیران مسلکی بخش مختلف این وزارت در هماهنگی با شرکت های ساختمانی افغان صداقت و باختر گروپ از کابل الی کندهار این شاهراه را سروی ترمیماتی. . .

شنبه ۱۴۰۰/۸/۲۹ - ۱۵:۵۱
Background image

سه تن از روئسای جدید التقرر در وزارت فوایدعامه معرفی گردیدند

به اساس لزوم دید رهبری وزارت فوایدعامه ا.ا.ا، محترمان هریک انجنیرعامر یاسر به حیث سرپرست ریاست کنترول و کیفیت پروژه ها، مفتی هارون رشید به حیث سرپرست ریاست اداری و خدمات و مولوی. . .

BACK TO NEWS