وضعیت عمومی سرک ها و شاهراه های کشور

ashraf_admin
شنبه ۱۴۰۱/۶/۵ - ۱۶:۴۶
وضعیت عمومی سرک ها و شاهراه های کشور

بر اساس گزارش ریاست های ولایتی وزارت فواید عامه، وضعیت عمومی سرک ها وشاهراه های کشور قرار ذیل است:

نورستان: سرک نورستان غربی و شرقی دراثر سیلاب های اخیر بروی ترافیک مسدود شده است، پاک کاری آن توسط تیم تخنیکی و ماشینری ریاست فواید عامه آن ولایت جریان دارد.

زابل: سرک ولسوالی شینکی که از اثر تخریب یک پایه پل مسدود شده است، اکنون با نصب یک پایه پل استحکامی کار ابتدایی آن آغاز شده است.

پنجشیر: از اثر جاری شدن سیلاب ها، سرک حصه اول ولسوالی دره در ساحه پشغور بروی ترافیک مسدود شده بود اکنون کاربازگشایی آن از سوی ریاست فواید عامه آن ولایت جریان دارد و راه به شکل اضطراری بروی وسایط بلند باز است.

غزنی:  شاهراه کابل- قندهار که در منطقه لونو پمپ ولسوالی قره باغ ولایت غزنی از اثر جاری شدن سیلاب مسدود شده بود، در نتیجه تلاش تیم تخنیکی وماشینری ریاست فواید عامه آن ولایت بروی ترافیک باز شده است.

پروان: شاهراه کابل - بامیان بر اثر سیلاب های اخیر در ولسوالی های سیاگرد و شینواری این ولایت بروی ترافیک مسدود شده بود اکنون کار پاک کاری آن ازسوی ریاست فواید عامه آن ولایت جریان دارد.

لغمان: سرک مهترلام – نیلوات که در اثر سیلاب های اخیر تخریب شده بود که توسط تیم تخنیکی وماشینری ریاست فواید عامه آن ولایت  پاک کاری و بشکل موقت ترمیم ګردیده است.

همچنان در ولایات میدان ورگ، خوست، کنر و بامیان پاک کار مسیر ها و ترمیم سرک های که در اثر سیلاب های اخیر تخریب گردیده است جریان دارد.

وزارت فوایدعامه از تمام دریوران و مسافرین می خواهد که هنگام عبور از مسیرهای سیلاب زده قوانین ترافیکی را مراعات کرده و از احتیاط کامل کار بگیرند.

دفترمطبوعاتی وزارت فواید عامه

2 weeks ago

.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۳/۷ - ۱۳:۴۶
Background image

رئیس مالی و حسابی وزارت فوایدعامه معرفی گردید

 به اساس پیشنهاد وزارت فوایدعامه و حکم شماره ۳۸۷۳ مورخ ۴ / ۱۱ / ۱۴۴۴ مقام عالی ریاست الوزرا، محترم حافظ غلام الرحمن در بست رتبه دوم به حیث رئیس مالی و حسابی وزارت فوایدعامه تعیین و به. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۳/۴ - ۱۰:۵
Background image

معین حفظ و مراقبت سرک ها از ریاست فواید عامه سرپل بازدید به عمل آورد

 

محترم الحاج معاون ملا عبدالجبار، معین حفظ و مراقبت سرک های وزارت فوایدعامه، در جریان سفر اش به ولایات شمال کشور، که یک تیم تخنیکی وی را همراهی می‌نماید؛ از ریاست فوایدعامه جوزجان. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۳/۳ - ۱۵:۱۸
Background image

رئیس فواید عامه غزنی از جریان کار ترمیم سرک خوگیانی بازدید نمود:


الحاج ملا محب الله عباس رئیس فواید عامه ولایت غزنی همراه با یک تیم انجنیری آن ریاست از جریان کار ترمیم سرک ولسوالی خوگیانی این ولایت نظارت و بازدید به عمل آورد، در جریان این سفر ولسوال. . .

BACK TO NEWS