کار دو پروژه در ولايت پکتيکا به ارزش حدود ۲۲ میليون افغانی تکمیل و به بهره برداری سپرده شد

media_admin
شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۵ - ۱۱:۵۱
کار دو پروژه در ولايت پکتيکا به ارزش حدود ۲۲ میليون افغانی تکمیل و به بهره برداری سپرده شد

کار دو پروژه از سوی وزارت فواید عامه در ولايت پکتيکا به ارزش حدود ۲۲ میليون افغانی تکمیل و باحضور داشت محترم مولوی محمد اکبر عادل رئیس فواید عامه آن ولایت و شماری از مسؤلین محلی، افتتاح و به بهره برداری سپرده شد. 
وزارت فواید عامه در ولايت پکتيکا دو پروژه، که يکی آن؛ ترميم و بازسازی ۱۰ کيلومتر سرک پکتيکا - گرديز به ارزش ۱۴.۴۶ ميليون افغانی و پروژه دوم کار ترميم و بازسازی ۲۱ کيلومتر سرک پکتيکا - (بند سرده) غزنی به ارزش ۷.۶۴ ميليون افغانی با دو شرکت مختلف ساختمانی و سرکسازی قرارداد نموده بود که اکنون کار آن تکمیل و به بهره برداری سپرده شد. 
قابل ياد آوریست، که در جریان اين پروژه ها برای شماری از باشندگان محل زمینه کاری به شکل مستقيم و غیر مستقیم فراهم گرديده بود و با تکمیل شدن کار این پروژه‌ها مشکلات ترانسپورتی مردم نسبت به گذشته حل شده است.
 

10 months 3 weeks ago

.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۷ - ۸:۳۴
Background image

وضعیت عمومی شاهراه و سرک‌های کشور

شاهراه سالنگ‌ها؛ امروز در سالنگ ها هوا ابری است، در سالنگ جنوبی احتمال بارش باران و در سالنگ شمالی احتمال بارش برف می برود و ساحه تونل برف باری خفیف جریان دارد و تردد وسایط مسافربری. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۱۴ - ۱۳:۲۰
Background image

شماری از شاهراه ها و سرک های کشوراز وجود مواد رسوبی پاک کاری گردید

به اساس رهنمایی محترم الحاج ملا محمد عیسی ثانی سرپرست وزارت فواید عامه پرسونل ولایتی وزارت فواید عامه آماده گی کامل دارند تا شاهراه ها و سرک هارا از وجود مواد رسوبي پاک کاری نمايند.
پنج. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۲ - ۹:۴۶
Background image

رئیس جدید ریاست نظارت و ارزیابی وزارت فوایدعامه معرفی گردید

به اساس پشنهاد وزارت فواید عامه و حکم شماره ۴۲۲۸ مورخ ۹/۱۰/ ۱۴۴۵ مقام محترم ریاست الوزرا‌‌ء، محترم حافظ انجنیر عبدالطیف صاحب زاده بحیث رئیس ریاست نظارت و ارزیابی وزارت فوایدعامه در بست. . .

BACK TO NEWS