اصلاحات در وزارت فوایدعامه سبب سرعت کار پروژه ها شده است

wali_admin
چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۹ - ۱۶:۳۱
اصلاحات در وزارت فوایدعامه سبب سرعت کار پروژه ها شده است


اصلاحات اخیر در وزارت فوایدعامه از سوی رهبری این وزارت باعث شده است، تا کار پروژه های انکشافی نسبت به گذشته چند برابر سرعت بیابد.
در حال حاضر بیشتر از ۱۸۳۰ کیلومتر سرک از سوی وزارت فوایدعامه تحت کار میباشد که بر علاوه سرعت در کار پروژه ها به کیفیت آنها نیز توجه صورت گرفته، همچنان با فساد اداري و غفلت وظیفوی مبارزه جدی آغاز شده است.
این اصلاحات نه تنها در داخل وزارت بمیان آمده است بلکه به تمام ریاست های ولایتی نیز تطبیق می شود تا پروژه های این وزارت مطابق مشخصات تخنیکی با کیفیت عالی و به وقت معین آن تکمیل شود که به طور مثل میتوان از سرعت کار پروژه های؛ لین دوم کابل – میدان وردک، سرک کنر – نورستان، سرک تانک لوگر الی چهل دختران، سرک غور به سمت هرات، سرک هرات – چشت شریف، سرک های داخل شهر جلال آباد، تالقان و نیلی یاد آوری کرد.
وزارت فوایدعامه بخاطر رسیدن به اهداف بزرگ تعیین شده کار می نماید تا در تمام نقاط کشور پروژه های پلان شده را با کیفیت عالی و به وقت معین آن تکمیل نماید که نتنها مشکلات ترانسپورتی صدها هزار نفر را حل خواهد کرد، بلکه می تواند منحیث یک شبکه ترانزیتی در قسمت انتقالات اموال تجارتی، صنعتی و محصولات زراعتی نقش مهم و اساسی را داشته باشد.

تازه خبرونه

چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۶ - ۲۳:۲۱
Background image

د کندهار ولایت د ارغنداب ولسوالۍ د ویجاړ شوې پله رغنیز کار پیل شو

د کندهار ولایت د ارغنداب ولسوالۍ د ویجاړ شوې پله رغنیز کار پیل شو

ټولګټو وزارت د کندهار د ارغنداب ولسوالۍ د هغه وران شوي پله پر بیا رغونه کار پیل کړ چې د روان کال د وري میاشتې پر ۴مه. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۶ - ۱۴:۱۰
Background image

خواجه غار – دشت کلا ولسوالۍ سړک چارې ګړندۍ روانې دي

دا سړک په تخار ولایت کې د خواجه غار ولسوالۍ څخه تر دشت کلا ولسوالۍ پورې غځیږي چې ۱۷ کیلو متره اوږدوالی او ۱۱ متره پلنوالی لري.

یاده پروژه د ماورای کوکچه سړک لومړۍ برخه ده چې تر دې. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۶ - ۱۰:۳۰
Background image

کار ساختمان سرک در ولسوالی اندخوی ولایت فاریاب ادامه دارد

این سرک اسفالتی با ساختمان های آبرو آن از کوچه عبدالله حافظ الی توتوز درک ولسوالی اندخوی ولایت فاریاب امتداد دارد، دارای ۴.۷ کیلومتر طول و ۶ متر عرض سرک به شمول دیوار های استنادي و. . .

BACK TO NEWS